Wyjątkowe kolczyki z koralem

Jeśli chcesz zamówić kolczyki z koralem, powinieneś odwiedzić ten adres.

Dlaczego w Twojej szkatułce z biżuterią powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są już od wieków. Mówi się, że zmniejszają tendencje samobójcze. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada również właściwości lecznicze: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]