Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Jeśli chcesz kupić drzwi zewnętrzne drewniane, koniecznie odwiedź ten adres.

Drzwi wejściowe mają sporo zadań – strzegą przed kradzieżą, izolują od szumu dobiegającego z ulicy i chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czemu warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne nie deformują się

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najważniejszych wybór, który musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoją trwałość oraz parametry techniczne. Ekologiczny materiał wygląda znakomicie i można go wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż koszty ogrzewania są o wiele niższe, a mimo wszystko w mieszkaniu odczuwamy komfort cieplny. Kupując drzwi do mieszkania wypada zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm albo 92 mm. Z uwagi na swoje parametry ogromnym popytem cieszą się przede wszystkim ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie wypaczają się i ciężko je uszkodzić, więc rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Cechy dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

Producenci świadczą także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nienormatywnych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla inwestorów, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykona spersonalizowany projekt na zlecenie, a równocześnie da wieloletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane wstawia się rewelacyjnie wyglądające szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą też wybierać spośród różnych rodzajów szyldów. Prócz walorów estetycznych, wypada także uwydatnić pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywłamaniowe, dlatego sforsowanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to domownikom doskonałą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone także wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Aby chronić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich produkcji stosuje się impregnaty najwyższej jakości.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]