Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Szukasz profesjonalnej porady? Skontaktuj się z złotnikiem Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy niemal wszystko, nadal wiele artykułów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotego pierścionka, broszki lub wisiorka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Tym samym, aby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy zamierzamy kupić obrączki albo pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli zaś znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego wymiaru albo wykona nowy. Innym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej porady jubilera. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się na chrzest, imieniny czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także pełnią pomocnicze usługi. Kluczową z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania czy też inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy swój pomysł na broszkę albo zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]