części do Renault Kraków, Renault części

Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]