Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Zobacz, gdzie nabyć drzwi drewniane.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na rynku spowodował, iż jego specjaliści zapewniają klientom wysoką jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale także najwyższa ergonomia, osiągnięte za pomocą użycia podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie czterech ideałów: zadowolenia konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitego komfortu ich eksploatacji, jak również najwyższej jakości.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających konsumentów szukających wytrzymałych oraz całkowicie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one zaopatrzone w zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieprzeciętna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy, toteż utrzymują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się też w obszarze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, co da pewność, iż montaż drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego projektu, znakomicie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale również metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]