Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Kup etykiety na bimber na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zalążka jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na Sylwestra, imieniny lub ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą podarować to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za przyjazd

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o podziękowanie za przybycie, imionach Państwa Młodych czy dacie i miejscu ślubu. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych barwach i wzorach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdób własne trunki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę robisz wina, nalewki bądź soki, a następnie dajesz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Na dodatek flaszki można również oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]