akcesoria kuchenne

Mieszkanie w nowoczesnym stylu – sprawdź sklep Deco Skład!

Najbardziej komfortowo czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni przedmiotami odzwierciedlającymi naszą osobowość. W takim wnętrzu łatwiej nam wypocząć po trudnym dniu pracy. Dlatego tak kluczowe jest zadbanie o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o niewielkim remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Tekstylia do kuchni i dekoracje do sypialni kupisz w Deco Skład

Deco Skład dostarcza akcesoria, dekoracje oraz meble wykonane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego podstawowym wyznacznikiem jest prosty wygląd, pewna miara surowości, a także wykorzystanienaturalnych materiałów, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno elementy nawiązujące do folku, a zarazem prym wiodą tu również wyraźne dążenia, żeby urządzać pomieszczenia w w wąskiej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub przejrzeć jego asortyment przez internet, znajdziesz ogromny wybór akcesoriów do kuchni, łazienki i jadalni, jak również dekoracji i mebli do przedpokoju, pokoju dziecka czy salonu. Tu zamówisz akcesoria do pieczenia, gotowania i przechowywania, jak również tekstylia kuchenne i przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, którymi zachwycą się wszyscy domownicy. Jeśli chcesz pięknie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w wyposażenie i zestawy łazienkowe uważnie wyselekcjonowane z asortymentu znanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeśli zaś jesteś pasjonatem złota lub czerni i są to barwy, w których pragniesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – porady odnośnie wyposażenia wnętrz i nieszablonowe pomysły na upominki

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym regularnie przedstawia wiele inspirujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam uzyskasz dotyczą nie tylko urządzania wnętrz, kupna ergonomicznych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów i designerskich dekoracji. To też niebanalne pomysły na upominki dla bliskich z okazji rozmaitych wydarzeń, rocznic oraz świąt. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, by być wciąż na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz.

Dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]