Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Więcej o kontenerach na odpady na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele typów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często używane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]