Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Na cafessima.pl uzyskasz więcej szczegółów o Dolce Gusto kapsułki zamienniki.

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na dobre wtopiły się w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do aromatycznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, że nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, więc na rynku błyskawicznie powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca miłośników kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym też z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje wyśmienitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach online jest na ogół o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]