Dla kogo są kolczyki na biglach?

Więcej w temacie kolczyki bigle na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są wszak wygodne oraz doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na okrągłej twarzy – szczególnie, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy przy tym nadmienić, iż panie o nieco odmiennej buzi również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i fantazji jubilera. Szczególną popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej wybrać? To sprawa indywidualnych upodobań – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, zatem zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]