Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Jeśli potrzebujesz paneli dachowych, koniecznie wejdź na www.regamet.pl.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu warto ich używać? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – piękny wygląd oraz odporność

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe uznanie, ponieważ doskonale godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na korozję, wytrzymałe i bardzo dobrze pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem trwałości oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką dającą ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku modelach, co pozwala na dobranie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08