Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Zobacz, gdzie zamówić gąsior na wino, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]