Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli szukasz słoika z kranem, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, soków, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]