WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie utrzymania WordPress? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z najbardziej popularnych CMS-ów. Ze względu na to, że bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest szybki, stosuje się go w tej chwili do tworzenia wymyślnych stron i sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa przyczyną niemiłych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ regularnego wdrażania najnowszych wersji CMS-a

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest niewątpliwie aktualizowanie jej do obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednakże firmy po utworzeniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware czy cyberataki. W dodatku, mimo że WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami z należytym działaniem strony lub sklepu. Tym samym konieczne jest, żeby czynność tę wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie oddziału technicznego, zaleca się polecić opiekę nad stroną profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu aktualizacji WordPressa?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest też freelancerom i blogerom posiadającym prywatne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta likwidowanie skutków zawirusowania, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]