Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Szukasz szczegółowych informacji o domu weselnym? Dobrze trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – postaw na wszechstronną obsługę

Wybierając salę na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę taneczną. Poza tym para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, trzeba szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i udekorowanie stołów. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad stu gości. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]