Projektowanie stron internetowych – jak dziś wygląda?

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty tworzenia stron www Kraków!

Wygoda stron www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www musimy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale również przyzwyczajeniach użytkowników – kiedy nawigacja po stronie będzie dla nich przyczyną problemów, szybko przeniosą się na drugą witrynę i wybiorą towary innej firmy. Aby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana strona? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną zasadą, którą powinniśmy sugerować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych części serwisu – ściągną wtedy uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, żeby kolory bilansowały się na ekranie. Ważne jest również to, żeby główne elementy witryny osadzić na linii, po której porusza się wzrok internauty – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie dobrej strony www nie jest łatwe. W razie strony firmowej nietrafionym rozwiązaniem będzie więc samodzielne jej przygotowanie. By zyskać pewność, że witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]