Profesjonalne sprzątanie grobów

Więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie należy zapłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju pomocy – gdy zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma sprzątała nagrobek co cztery tygodnie, musimy liczyć się z kosztem około czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]