Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Wszystko o parkingu Balice odszukasz na pandaparking.pl.

Latanie jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]