Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Tani parking lotnisko Balice. Zdobądź więcej informacji.

Nadrzędne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie, to możliwość dotarcia także w najbardziej oddalone miasta świata, szybkość oraz wygoda. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji na jego stronie www, zatem nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia samochodu. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Poza tym klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też spadek ciśnienia w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]