Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Organizacja imprez firmowych Kraków - zajrzyj w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, mające za zadanie uformowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, by świętować osiągnięte wyniki, a także różne konferencje, kursy oraz bankiety dla klientów biznesowych. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Jak dobrać lokal na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy przystosowanych wnętrz, w których uda się zorganizować bankiet, należy szukać propozycji najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do klasy planowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, podczas których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Wypada w takich sytuacjach zorganizować event w klimatycznym miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje ważność uroczystości. A jeżeli na imprezę poproszeni zostaną goście nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

W toku organizacji eventu firmowego nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczony punkt wybornych potraw dla obecnych, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się ozdobieniem stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest też zapewnienie gościom należytej obsługi. Warto zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują potrawy do stołu w wytworny sposób oraz zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i rewelacyjnie wyglądające na talerzu dania.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]