Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – zleć wykonanie fachowcowi.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Jakie branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]