Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Zleć pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz komfort użycia go do wyszperania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każda firma chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Katowicach, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stosują najczęściej frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “sklep sportowy kraków”, “masażysta kraków” lub “piekarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na przedstawienie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozwinięcie treści oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]