catering na dowóz

Firma cateringowa zadba o właściwą oprawę każdego dużego przyjęcia

Kiedy planujesz wystawny event rodzinny lub biznesowy, na który zapraszasz dużą liczbę gości, prawdopodobnie nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki oraz małe przekąski w najbliższym sklepie – duże wydarzenia najczęściej potrzebują uroczystej oprawy również w obszarze poczęstunku. Zatem nie godzi się stawiać na stolikach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasta i wody mineralnej. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Catering świąteczny oraz okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej proponują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, chrzcin albo komunii, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do wymogów poszczególnych imprez, przez co znacząco różnią się od siebie m.in ceną oraz wachlarzem dań sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą klarownie komunikować swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera organizacja imprez różnego typu to jego praca, zatem doświadczenie uzyskane w tym obszarze sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Usługi cateringowe – wykwintne dania i doświadczona kadra kelnerska

Przygotowanie potraw już dla małej liczby gości jest problematycznym zadaniem, szczególnie wówczas, jeśli musimy zrobić to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych aspektów eventu. Jest to też możliwość uraczenia uczestników wyśmienitymi posiłkami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Należy jednocześnie zaznaczyć, że istotną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale także ich kompozycja na stole. Ponadto firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swój zespół doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]