parking długoterminowy balice

Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje też bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub na telefon – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]