Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Organizacja przyjęć weselnych Kraków - zajrzyj tu po więcej informacji o tej usłudze.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, komunie lub chrzty, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często blisko stu gości. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a potem przygotować i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizacja zabawy weselnej to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na wybór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia wystarczającej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na imprezie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, iż stoły będą wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, dania będą apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering weselny – dania dobrane do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi normami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, napojów i deserów odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może więc samodzielnie złożyć menu z proponowanych potraw. Trzeba jednakże podkreślić, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie unikalnych kompozycji dań.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]