Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Więcej szczegółów o cateringu firmowym - skieruj się tutaj.

Konferencja, szkolenie albo ważne rozmowy biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością organizacji eventu tego typu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się spore tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka pobrudzenia odzieży – o cateringu firmowym

Warsztaty i sympozja biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują ścisły program wykładów, między którymi wyznaczone są najczęściej dwie-trzy krótkie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie większego obiadu w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również wziąć na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia odzieży czy rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje również udostępnienie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zleć to firmie oferującej usługę cateringu biurowego

Przerwy kawowe są niezmiernie ważne, dają bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po kilku godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w spożywczaku bądź przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o wygodę gości.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]