Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu rysunku dla dzieci Kraków? Nie czekaj! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]