Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Aktualna oferta wypraw górskich dla początkujących.

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym pewne i świetnie opracowane wyprawy kierowane przez zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników znających charakter górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]