Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Kluczowe informacje w temacie Flobo - automatycznej obsługi należności. Przekonaj się!

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, zatem bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]