Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta wynajmu szalunków.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, ale spotyka się też wersje zrobione z metalu, a niekiedy również tworzyw syntetycznych. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na duże ceny nie zawsze ekipy budowlane posiadają swoje szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, warto rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o wygodzie, gdyż przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować duże wydatki.

Która firma zapewni wynajmem szalunków?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, że szalunki będą solidne i praktyczne. Bardzo ważna okaże się też obsługa korzystającego z usługi – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest czas startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze zaś skorzystać z internetu i sprawdzić, co o ofercie danej firmy mówią dotychczasowi kontrahenci.

Dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]