Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Projektowanie wnętrz Kraków - zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]