Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wykonania projektów domów drewnianych nowoczesnych, wejdź na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale są także wygodne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Polacy chętnie decydują się na wybudowanie takich posiadłości, ponieważ mają one dużo zalet. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą również prace związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali zyskują coraz większe grono zwolenników. To połączenie nowatorskich pomysłów z tradycją. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym elementom dają komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Kolejnym walorem jest mała grubość ścian, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można budować także w zimie, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]