Nowoczesna skrzynka telekomunikacyjna

W tym miejscu zamówisz skrzynkę teletechniczną.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle funkcjonalne. U producentów dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału Wi-Fi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z wytrzymałego metalu i posiadać odpowiednie szczeliny, które spełniają rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, a także ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – tj. światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Ważnym elementem jest też ochrona przed ingerencją osób niepowołanych do wnętrza szafki. Specjalistyczne zasuwy świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]