Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Sprawdź ofertę dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Positec

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych DC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, dużej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]