Aranżujesz work space? Postaw na nowoczesne meble biurowe

Sprawdź, gdzie zamówić nowoczesne meble biurowe.

Wiele lat temu odrzucono już przekonanie, że wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach aranżując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, aby meble jakie w nim postawimy wyróżniały się też przyjemnym dla oka designem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie powyższe cechy można znaleźć w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. dostarcza wysokiej jakości meble biurowe na rynek polski i zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – połączenie piękna z funkcjonalnością

Czym charakteryzują się nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które spełniają wszystkie potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na znakomitą organizację tasków stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Zarazem znamionuje je najwyższa trwałość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat także przy ich niezmiernie intensywnej eksploatacji. Ten poziom niezawodności mebli możliwy jest wyłącznie przy utrzymaniu przez producenta wyśrubowanych standardów produkcji, w tym w zastosowaniu odpowiednich materiałów, chociaż nie małą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie funkcjonalność z pięknem. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element wygodnej przestrzeni biura musi dawać możliwość przystosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien przy tym zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze codziennie przebywa się przez minimum 8 godzin, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Oprócz tego, to jak prezentuje się biuro jest zasadniczo wizytówką firmy, która sporo może o niej zakomunikować przyszłemu kontrahentowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Poznański producent mebli biurowych – nie tylko biurka, kontenery i stoły

Poznańska spółka BALMA w swojej ofercie produktów ma praktycznie rzecz biorąc wszystko co przydatne do urządzenia biura. Oprócz standardowego wyposażenia jak kontenery, biurka i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, ścianki i parawany dzielące przestrzeń pracy na mniejsze obszary, jak również kwietniki wpisujące się w estetykę biura. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie redukuje ryzyko dokuczliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Dane:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]